OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 23 października 2022 r.

(www.swmichal.archpoznan.pl  mail: swmichal@archpoznan.pl)

Konto: Bank Pekao S.A. III o. w Poznaniu 89 1240 1750 1111 0000 1905 9219.  

 1. Nabożeństwa różańcowe o g. 17.30. W poniedziałek z udziałem młodzieży,  a w piątek z  udziałem dzieci.
 2. W poniedziałek po wieczornej Eucharystii możliwość modlitwy wstawienniczej i o g. 18.45 spotkanie duszpasterstwa młodzieży z ks. Karolem.
 3. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy. O g. 18.00 msza święta w intencji próśb i podziękowań. Po wieczornej mszy świętej spotkanie Odnowy w Duchu Św.
 4. W czwartek od g. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu. O g. 17.00 nowenna do naszych Bł. Natalii i ks. Mariana.
 5. W piątek – 28 października świeto apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
 6. P. Hania – nasza była Parafianka przygotowała, z racji święta św. Judy Tadeusza, rozważania tajemnic bolesnych różańca świętego. Będą one dostępne przy ołtarzu św. Antoniego. Można ja zabrać. Jeśli ktoś złoży jakąś ofiarę do skarbony będzie ona przeznaczona na pomoc dla potrzebujących.
 7. W piątek o  g. 18.00 msza święta i adoracja z modlitwą o uwoln i uzdrowienie.
 8. W sobotę od g. 17.00 – 18.00 adoracja z okazją do spowiedzi świętej.
 9. W sobotę – 29 października w czas obchodów rocznicy konsekracji naszej świątyni przeżyjemy ostatni akord naszego świętowania 90 lat istnienia świętomichałowej wspólnoty. Eucharystii będzie przewodniczył ks. Kanonik Roman Poźniak, były proboszcz naszej parafii, a Słowo Boże nawiązujące do osoby Księdza Arcybiskupa Antoniego Baraniaka – konsekratora naszego kościoła, wygłosi o. Radosław Błaszczak – wychowawca w salezjańskim Seminarium Duchownym w Lądzie. Po zakończonej uroczystości zapraszamy Parafian i Gości do auli św. Jana Pawła II na wspólne i radosne spotkanie przy kawie i ciastku. Będzie to także okazja do spotkania i rozmowy z naszym poprzednim Proboszczem ks. Romanem.
 10. Przyjmujemy już intencje na nowy rok – 2023. Zapraszamy do biura parafialnego lub do zakrystii.
 11. Zbliża się czas naszej troski modlitewnej za zmarłych. Z tyłu kościoła są wyłożone karteczki, by wpisać imiona i nazwiska osób zmarłych, które chcielibyśmy polecić modlitwie wspólnoty parafialnej. Wypełnione karteczki wrzucamy do skarbony z napisem „Zaduszki” lub przynosimy do zakrystii albo do biura parafialnego. Można też poprosić o modlitwę przez stronę internetową.
 12. Zbiórka do puszek na Fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia wyniosła 1.740 zł. „Bóg zapłać” wszystkim Ofiarodawcom.
 13. Dziś zbiórka do puszek na parafialne inwestycje. Polecamy nasze sprawy materialne hojności Parafian.

Zmarł nasz Parafianin: + Zygmunt Paczyński – z ul. Niecałej – lat 87. Wieczny…

Dodaj komentarz