OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 8 marca 2020 r.

(www.swmichal.archpoznan.pl  mail: swmichal@archpoznan.pl)

Gorzkie Żale o g. 15.40

 1. Już w najbliższą sobotę o g. 18.00 rozpoczną się rekolekcje wielkopostne. Ks. Tomasz Ślesik będzie głosił Słowo Boże przez całą niedzielę. A potem a od poniedziałku do środy nauki będą na mszy świętej o g. 9.00 i 18.00.
 2. Można wpisywać deklaracje abstynencji do naszej „Księgi Abstynencji”(ołtarz Matki Bożej).
 3. W poniedziałek po wieczornej Eucharystii możliwość modlitwy wstawienniczej, a o g. 18.45 spotkanie klas VII przed Bierzmowaniem.
 4. Spotkanie Eucharystycznego Ruchu Młodych we wtorek o g. 16.00.
 5. We wtorek o g. 19.00 – droga krzyżowa dla ojców dzieci pierwszokomunijnych. Serdecznie zapraszamy.
 6. W środę o g.  17.30 nowenna do MB Nieustającej P. i msza św. w intencji próśb i podziękowań oraz spotkanie Odnowy w Duchu Świętym.
 7. W środę po wieczornej mszy świętej spotkanie Rady Duszpasterskiej.
 8. W czwartek adoracja w ciszy od g. 15.00. O g. 17.30 nowenna do naszych Błogosławionych: Natalii i ks. Mariana.
 9. W czwartek spotkanie biblijne. Ks. Karol zaprasza! (probostwo).
 10. Droga krzyżowa w piątek : g. 17.00 dla dzieci, g. 18.30 – dla młodzieży i dorosłych (prowadzi młodzież).
 11. W piątek o g. 18.00 msza święta, a po niej adoracja z modlitwą o uwolnienie.
 12. W piątek – 13 marca – przypada 7 rocznica wyboru papieża Franciszka.
 13. W sobotę od g. 17.00 – 18.00 okazja do spowiedzi.
 14. Dziś zbiórka do puszek na dzieło pomocy „Ad Gentes” – wspieramy misje.
 15. „Bóg zapłać” Wszystkim, którzy złożyli daninę diecezjalną. Koperty można składać do skarbony lub do koszyczka w czasie składki.
 16. 7 czerwca w Warszawie odbędzie się beatyfikacja Sługi Bożego ks. kard. Stefana Wyszyńskiego. Organizujemy wyjazd na tę uroczystość (g. 5.00 – rano, 80.00 zł). Prosimy o zgłoszenia do 10 marca, aby móc zamówić właściwą liczbę wejściówek.
 17.  Proponujemy pierwszy numer naszej „nowej” gazetki parafialnej. Została ona przygotowana przez naszą młodzież zrzeszoną w Towarzystwie Czytelni Ludowych im. bł. ks. Mariana Konopińskiego. Dziękujemy za inspirację i delikatne czuwanie nad młodymi p. Andrzejowi i p. Zygmuntowi. Pierwszy numer jest bezpłatny. Myślimy o comiesięcznym wydawaniu. Chcemy by gazetka była coraz lepsza: co do treści i szaty graficznej. Chcemy, aby każdy znalazł w niej coś dla siebie. Zapraszamy do współpracy. Naprawdę każdy może coś wnieść! Ciekawe teksty i propozycje można przesyłać na adres mailowy umieszczony na ostatniej stronie gazetki. Tam także jest miejsce na ogłoszenia reklamowe. Gazetkę wyłożyliśmy przy ogłoszeniach z tyłu kościoła. Prosimy zabierać.
 18. Najlepsze życzenia dla Pań… Niech Bóg daje potrzebne łaski. Niech Maryja ma w swojej opiece. Szczęść Boże!

Zmarły nasze Parafianki: + Jadwiga Śmiecińska z ul. Siemiradzkiego – lat 72, + Maria Święcicka z ul. Śniadeckich – lat 84 i + Halina Krenz z ul. Parkowej – lat 96. Wieczny…

Dodaj komentarz