Ogłoszenia Parafialne – 5 maja 2019 r

(www.swmichal.archpoznan.pl mail: swmichal@archpoznan.pl)

 1. Dziś Niedziela Biblijna i początek Tygodnia Biblijnego. Od poniedziałku do piątku od 17.30 czytane będzie Pismo Święte – w tym roku Ewangelia św. Jana. Lektorami będą przedstawiciele grup duszpasterskich istniejących w naszej parafii: Akcji katolickiej, Franciszkańskiego Zakonu Świeckich, Odnowy w Duchu Świętym, Przymierza Miłosierdzia i Duszpasterstwa Młodzieży. Zapraszamy Parafian, aby przybyć wcześniej i posłuchać Słowa Bożego.
 2. Dziś gościmy kleryków naszego Seminarium Duchownego. Modlą się z nami o nowe powołania, a po Eucharystii będą zbierać ofiary na rzecz ich domu. Polecamy tę sprawę ofiarności naszych Parafian.
 3. Nabożeństwa majowe będą codziennie po wieczornej Eucharystii, a w sobotę i niedzielę o 17.30.
 4. W poniedziałek po nabożeństwie majowym możliwość modlitwy wstawienniczej. O 19.00 spotkanie kręgu biblijnego z ks. prof. Januszem Nawrotem.
 5. We wtorek ks. Karol zaprasza na rozważanie niedzielnej Ewangelii na godz. 19.00.
 6. Dzieci komunijne mają swoje ostatnie próby we wtorek i czwartek po wieczornej Mszy Świętej. W piątek 10 maja spowiedź dzieci przed I Komunią o 16.30. W piątek od 19.00 sprzątnie kościoła przez Rodziców tych dzieci. Okazja do spowiedzi dla Rodziców, Chrzestnych i Bliskich dzieci komunijnych każdego dnia przed wieczorną Eucharystią (od. 17.30) oraz w sobotę od 17.00 do 18.00.
 7. W środę – 8 maja uroczystość św. Stanisława Biskupa i Męczennika – głównego patrona Polski. Kandydaci do bierzmowania z III gimnazjum i VIII szkoły podstawowej mają swoje spotkanie o 16.00. Po wieczornej Mszy Świętej swoje spotkanie będą mieć kandydaci z klasy VII.
 8. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w łączności z nabożeństwem majowym. Od 19.00 adoracja w intencji owoców ewangelizacji Poznania TalithaKum. Grupa Odnowy serdecznie zaprasza.
 9. W dniach od 8 do 12 maja kolejna ewangelizacja Poznania – w imieniu ks. bp. Damiana Bryla prosimy o modlitwę o owoce tej misji.
 10. W czwartek od 15.00 adoracja w ciszy. Nowenna do naszych błogosławionych w łączności z nabożeństwem majowym po wieczornej Mszy Świętej.
 11. W piątek o 18.00 Msza Święta i adoracja o uzdrowienie i uwolnienie.
 12. W sobotę okazja do spowiedzi świętej od 17.00 do 18.00, a o 21.00 naszym zwyczajem Apel Jasnogórski przy kapliczce MB Fatimskiej.
 13. W niedzielę na Mszy św. o 12.00 – dwadzieścioro siedmioro dzieci przystąpi po raz pierwszy do Komunii Świętej. Otoczmy je i ich rodziny gorliwą modlitwą. Bardzo prosimy, aby Parafianie nie związani z dziećmi komunijnymi, przyszli do kościoła na inną godzinę.
 14. Rocznica I Komunii Świętej będzie za dwa tygodnie – w niedzielę 19 maja o 10.30. Dzieci przychodzą w strojach komunijnych.
 15. Rozpoczynamy przygotowania do festynu parafialnego, który odbędzie się w połowie czerwca. Osoby, które chciałyby pomóc ks. Rafałowi w organizacji proszone są na spotkanie w środę 8 maja na 19.00.

Dodaj komentarz