Ogłoszenia Parafialne – 3 listopada 2019 r.

(www.swmichal.archpoznan.pl; mail: swmichal@archpoznan.pl)

 1. Za zmarłych będziemy modlić się codziennie przed ranną i wieczorną Eucharystią (7.00 i 17.30) do piątku włącznie (8 XI). Można jeszcze wpisać swych zmarłych na karteczkę i wrzucić do skarbony z napisem „Wymienianki”.
 2. W dniach 1- 8 listopada można codziennie uzyskać odpust zupełny dla tych, którzy w czyśćcu oczekują pełni zbawienia. Odpust zyskuje ten, kto nawiedzi cmentarz oraz wypełni zwykłe warunki: przystąpi do Komunii w dniu nawiedzenia cmentarza i odmówi na cmentarzu: Ojcze Nasz, Wierzę w Boga oraz modlitwę w intencjach Ojca Świętego (np. Zdrowaś Maryjo).
 3. W poniedziałek po mszy świętej wieczornej możliwość modlitwy wstawienniczej.
 4. We wtorek o g. 19.00 – Krąg Biblijny. Ks. Prof. Janusz Nawrot zaprasza.
 5. W środę o 17.30 Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy i następnie msza święta w intencji próśb i podziękowań. A także spotkanie Odnowy w Duchu Świętym.
 6. W środę o g. 18.45 spotkanie klas VIII przed Bierzmowaniem.
 7. W I – Czwartek od g. 15:00 adoracja w ciszy. O g. 17.00 adoruje Towarzystwo Przyjaciół  ASD. Po wieczornej Eucharystii spotkanie dorosłych przed Bierzmowaniem.
 8. W czwartek na g. 19.30 Przymierze Miłosierdzia zaprasza na Eucharystię z modlitwą o uzdrowienie.
 9. W piątek o g. 16.30 spotkanie Eucharystycznego Ruchu Młodych.
 10. W piątek o g. 18.00 msza święta, a po niej adoracja z modlitwą o uwolnienie i uzdrowienie.
 11. Do chorych pójdziemy: ks. Karol i ks. Proboszcz w piątek od g. 9.00, a ks. Łukasz z ks. Szymonem w sobotę od g. 9.00.
 12. Za tydzień Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.
 13. Taca na misje – tydzień temu – wyniosła 2.940 zł. „Bóg zapłać” wszystkim Ofiarodawcom.
 14. Rekolekcje Winnica Racheli „Uzdrowienie po aborcji” dla kobiet i mężczyzn, którzy bezpośrednio lub pośrednio uczestniczyli w aborcji i z tego powodu doświadczają konsekwencji duchowych, psychicznych i emocjonalnych. Terminy i kontakt w gablocie ogłoszeń.
 15. Od 1 listopada w naszych kinach film: „Nieplanowane”. W USA wywołał prawdziwą burzę. Opowiada historię dyrektorki kliniki aborcyjnej, która po 10 latach robienia kariery zobaczyła coś, co zmieniło jej życie na zawsze… Warto pójść! Zachęcamy!
 16. Dziś po każdej mszy świętej młodzież rozprowadza pamiątki i dekoracje na peregrynację Obrazu MB Częstochowskiej.
 17. Ks. Szymon Bajon otrzymał nominację na Drugiego Dyrygenta Poznańskiego Chóru Katedralnego. Cieszymy się i gratulujemy!

Zmarli nasi Parafianie: + Andrzej Jezierski z ul. Marcelińskiej – lat 87 i + Stanisław Gilewski z ul. Głogowskiej – lat 88. Wieczny odpoczynek…

Dodaj komentarz