OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 16 maja 2021 r.

(www.swmichal.archpoznan.pl mail: swmichal@archpoznan.pl)

Konto: Bank Pekao S.A. III o. w Poznaniu 89 1240 1750 1111 0000 1905 9219.

 1. Dzieci komunijne zakończyły Biały Tydzień. Cieszymy się ich bliskością z Panem Jezusem. Bardzo dziękujemy Rodzicom za Dar Ołtarza: ornat św. Michała Archanioła i pozłocenie puszki do komunikantów.
 2. Nabożeństwa majowe codziennie po wieczornej mszy świętej. W ich trakcie modlitwy przyzywające Ducha Świętego.
 3. Dziś, w niedzielę, będzie także msza święta o g. 15.00.
 4. W środę o g. 17.30 nowenna do MB Nieustającej Pomocy i msza św. w intencji próśb i podziękowań i spotkanie odnowy w Duchu Świętym.
 5. W czwartek od g. 15.00 adoracja w ciszy. O g. 17.30 nowenna do naszych Błogosławionych: Natalii i ks. Mariana oraz wotywa o Duchu Świętym.
 6. W czwartek po wieczornej mszy świętej Akcja Katolicka zaprasza na spotkanie. Temat wiodący: „Ścisły związek Eucharystii z Sakramentem Pokuty”. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby włączyć się w działalność Akcji. Czekamy na nowych członków.
 7. W sobotę od g. 17.00 – 18.00 spowiedź w ciszy i spokoju.
 8. W sobotę wigilia Zesłania Ducha Świętego. O g. 19.30 rozpoczniemy czuwanie. W trakcie będzie można złożyć świadectwo dotknięcia Bożej łaski w jakimś momencie swojego życia. Prosimy o zastanowienie się. Msza święta przyzywająca Ducha Świętego ok. g. 21.00. Zapraszamy i Parafian i Gości. Szczególne zaproszenie kierujemy do członków grup duszpasterskich naszej wspólnoty. Tego wieczoru bądźmy wszyscy razem!
 9. Za tydzień w niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
 10. Trwa rekrutacja do Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Bł. Natalii Tułasiewicz i Publicznego Liceum Ogólnokształcącego im. Kard. Augusta Hlonda w Poznaniu przy ul. Mińskiej 32. Zachęcamy do przejrzenia stron internetowych i zapoznania się ze specyfiką tej szkoły.
 11. Szpital Przemienienia Pańskiego (ul. Szamarzewskiego 84) zaprasza na bezpłatne badania profilaktyczne w kierunku wczesnego wykrywania raka płuc. Szczegóły na plakacie w gablocie zewnętrznej.
 12. W następną niedzielę zbiórka do puszek na parafialne inwestycje. Ofiary można tez przekazywać na konto.

Dodaj komentarz