OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 16 kwietnia 2023r.

(www.swmichal.archpoznan.pl  mail: swmichal@archpoznan.pl)

Konto: Bank Pekao S.A. III o. w Poznaniu 89 1240 1750 1111 0000 1905 9219.

 1. Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego i początek Tygodnia Miłosierdzia. O g. 14.45 śpiewana koronka do Miłosierdzia Bożego.
 2. Caritas dziękuje za wsparcie inicjowanych dzieł i zaprasza dziś na darmowy koncert Arki Noego – kościół Nawiedzenia NMP (Os. Bohaterów II Wojny Światowej). Początek o g. 15.00.
 3. W poniedziałek po wieczornej Eucharystii możliwość modlitwy wstawienniczej.
 4. W poniedziałek o g. 18.45 – spotkanie duszpasterstwa młodzieży.
 5. W środę – 19 kwietnia na rannej Eucharystii będziemy wzywać wstawiennictwa św. Józefa i dziękować za jego opiekę. A przed wieczorną mszą świętą dodatkowe modlitwy przez jego ręce.
 6. W środę o g. 17.30 nowenna do MB Nieustającej Pomocy i msza św. w intencji próśb i podziękowań. Po wieczornej Eucharystii spotkanie Odnowy w Duchu Św.
 7. W czwartek od g. 15.00 adoracja, o g.17.30 nowenna do naszych Błogosławionych: Natalii i ks. Mariana.
 8. W piątek po wieczornej Eucharystii adoracja wynagradzająca Sercu Jezusowemu i Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy nasze i świata całego.
 9. W sobotę od g. 17.00 – 18.00 spowiedź w ciszy i spokoju.
 10. Za tydzień Niedziela Biblijna i początek Tygodnia Biblijnego.
 11. Katedralna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I ST. prowadzi zapisy do I klasy. Szkoła przyjmuje dziewczynki i chłopców posiadających predyspozycje do kształcenia muzycznego. Program wychowawczy oparty jest na wartościach chrześcijańskich.
 12. Poznańska Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę: 2 – 8 lipca (kontakt e-mail: pielgrzymkowo@wp.pl).
 13. Dziś zbiórka do puszek na Caritas Archidiecezjalną.
 14. Za tydzień zbiórka na parafialne inwestycje–remont zewnętrznej elewacji kościoła.
 15. Dziś po każdej Eucharystii będziemy prezentować i przekazywać Parafianom książkę o naszej świętomichałowej wspólnocie. Jej ukazanie jest wielką radością i uwieńczeniem obchodów 90 – lecia istnienia parafii. Autorem jest Parafianin – p. Profesor Stanisław Kozłowski, a autorem większości zdjęć p. Jarek Sieczkowski. Pozycja została wydana przez Miejskie Wydawnictwo Posnania. Szczególne podziękowania za wydanie książki kierujemy dla Urzędu Miejskiego w Poznaniu i  składamy na ręce p. Prezydenta Jędrzeja Solarskiego. Jeżeli ktoś pragnie z tej okazji złożyć ofiarę będzie to cegiełka na remont zewnętrznej elewacji kościoła.

Zmarła nasza Parafianka: + Leokadia Arentowska z ul. Matejki – lat 89. Wieczny odpoczynek…

Dodaj komentarz