OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 9 lutego 2020 r.

(www.swmichal.archpoznan.pl  mail: swmichal@archpoznan.pl)

 1. Bardzo dziękuję Parafianom, którzy wzięli udział w „Jerycho Różańcowym” na Wzgórzu Przemysła: w terminie wyznaczonym dla naszej parafii, a także w innych porach – z różnymi wspólnotami lub indywidualnie. Niech Bóg wynagrodzi!
 2. W poniedziałek po wieczornej Eucharystii możliwość modlitwy wstawienniczej, a na salce spotkanie młodzieży klas VII przed Bierzmowaniem (g. 18.45).
 3. We wtorek – 11 lutego we wspomnienie NMP z Lourdes obchodzony jest Światowy Dzień Chorego. Z tej racji na rannej i wieczornej mszy świętej (g. 7.30 i 18.00) udzielimy chorym i starszym Sakramentu Chorych (pół godziny przed rozpoczęciem Eucharystii okazja do spowiedzi świętej). Bardzo zachęcamy!
 4. Uwaga rodzice Dzieci Komunijnych! We wtorek o g. 19.00 spotkanie z rodzicami, a sobotę o g. 16.00 msza święta z odnowieniem przyrzeczeń Chrztu Świętego przez dzieci. Zapraszamy także chrzestnych i całe rodziny.
 5. W środę o g. 17.30 – nowenna do MB Nieustającej Pomocy i msza święta w intencji próśb i podziękowań oraz spotkanie Odnowy w Duchu Świętym.
 6. W czwartek adoracja w ciszy od g. 15.00. O g. 17.30 nowenna do naszych Błogosławionych: Natalii i ks. Mariana
 7. W piątek święto św. Cyryla i Metodego – patronów Europy.
 8. W piątek o g. 18.00 msza święta a potem adoracja z modlitwą o uwolnienie i uzdrowienie.
 9. W piątek – decyzją Księdza Arcybiskupa – nie ma postu (z racji wspomnienia św. Walentego).
 10. W sobotę – 15 lutego w Szkole Podstawowej im. św. Stanisława Kostki (ul. Głogowska 92) „Biała Sobota”. Badania i porady specjalistów. Szczegóły w zewnętrznej gablocie.
 11. W sobotę od g. 17.00 – 18.00 okazja do spowiedzi w ciszy i spokoju.
 12. W następną niedzielę Caritas naszej Archidiecezji zaprasza osoby chore, starsze i niepełnosprawne na Diecezjalny Dzień Chorych. Wszystko u MB Bolesnej (ul. Głogowska) – początek o g. 13.30 (msza św., przewodniczy ks. Biskup Grzegorz). Potem spotkanie na sali i występ artystyczny.
 13. Parafia Podwyższenia Krzyża (ul. Szamarzewskiego) organizuje w dn. 23-30 maja pielgrzymkę do północnych Włoch i na Korsykę. Szczegóły na plakacie.
 14. Zbiórka na klasztory klauzurowe tydzień temu wyniosła 980 zł. „Bóg zapłać” wszystkim Ofiarodawcom.
 15. Dziś zbiórka do puszek na Radio Emaus.

Dodaj komentarz