OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 7 listopada 2021 r.

(www.swmichal.archpoznan.pl  mail: swmichal@archpoznan.pl)

Konto: Bank Pekao S.A. III o. w Poznaniu 89 1240 1750 1111 0000 1905 9219.

 1. Przez cały listopad – decyzją papieża Franciszka – można codziennie uzyskać odpust zupełny dla tych, którzy w czyśćcu oczekują pełni zbawienia.
 2. Wciąż można oglądać wystawę o bł. Kard. Stefanie Wyszyńskim. Bardzo, bardzo zachęcamy!
 3. Duszpasterstwo Młodzieży zaprasza na spotkanie w poniedziałek o g. 18.45 do sali „Wieczernik”.
 4. W poniedziałek o g. 19.00 – Krąg Biblijny. Ks. Prof. Nawrot zaprasza.
 5. We wtorek rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
 6. W środę o g. 17.30 nowenna do MB Nieustającej Pomocy. O g. 18.00 – msza święta w intencji próśb i podziękowań. Po Eucharystii spotkanie Odnowy w Duchu Świętym.
 7. W czwartek, 11 listopada – Święto Niepodległości. O g. 9.00 Eucharystia w intencji Ojczyzny. Serdecznie zapraszamy! Tym razem z powodu wzrastającej liczby zachorowań na covid-19 nie będzie „Poranka Patriotycznego” na naszej auli św. Jana Pawła II. Tego dnia taca na mszach świętych na potrzeby Stolicy Świętej.
 8. W piątek o g. 18.00 – msza święta i adoracja z modlitwą o uwolnienie i uzdrowienie.
 9. W sobotę od g. 17.00 – 18.00 adoracja w ciszy z okazją do spowiedzi świętej.
 10. Następna niedziela to Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym i Światowy Dzień Ubogich.
 11. Koordynatorem drogi synodalnej w naszej świętomichałowej wspólnocie została p. Anna Jędrzejczak. Jest członkiem Odnowy w Duchu Świętym – „Michael” przy naszej parafii. Bardzo dziękuję Radzie Duszpasterskiej za piątkowe spotkanie i wskazanie kandydatki. Pani Ania prosi – całą naszą wspólnotę – o modlitwę, by Duch Święty ją prowadził w tej ważnej posłudze.
 12. Nasz kleryk Tymon uzbierał tydzień temu na potrzeby Seminarium Duchownego 1.520 zł. „Bóg zapłać” wszystkim Ofiarodawcom!
 13. W ostatnim pożarze na Dębcu ucierpieli nasi byli Parafianie p. Sommer (małżonkowie z czwórką dzieci). Cały czas wspomagali naszą parafię prowadząc jako katechiści zajęcia z młodzieżą z VII klasy przygotowującą się do Bierzmowania. Dziś zbiórka do puszek jako wsparcie dla nich. Można też ofiary wpłacić na parafialne konto z dopiskiem: „Sommer – pożar”.
 14. Nasza Caritas Archidiecezjalna proponuje rogale świętomarcińskie – ofiara 10 zł. W ten sposób wspomagamy organizację wigilii dla bezdomnych na poznańskich targach. Smacznego!

Zmarli nasi Parafianie: + Joanna Kafarska z ul. Marcelińskiej – lat 60 i + Mieczysław Jakubowski z ul. Przybyszewskiego – lat 94 . Wieczny odpoczynek…

Dodaj komentarz