OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 4 lipca 2021 r.

(www.swmichal.archpoznan.pl  mail: swmichal@archpoznan.pl)

Konto: Bank Pekao S.A. III o. w Poznaniu 89 1240 1750 1111 0000 1905 9219.

  1. W naszej wspólnocie witamy ks. Wojciecha Nowaka, tegorocznego neoprezbitera, który w naszej parafii będzie posługiwał przez cały lipiec, zastępując ks. Jakuba. Ks. Wojciech będzie przez ten miesiąc kapelanował w szpitalu i pomagał w naszej parafii. Potem obejmie wikariat w parafii św. Józefa w Lesznie. W przyszłą niedzielę o godz. 12:00 ks. Neoprezbiter na zakończenie Mszy świętej udzieli prymicyjnego błogosławieństwa. Serdecznie zapraszamy.
  2. W ubiegły wtorek, w uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła, w czasie sumy odpustowej w poznańskiej Katedrze, nasi parafianie, państwo Halina i Leszek Chojnaccy zostali przez ks. Arcybiskupa Metropolitę odznaczeni medalem zasłużonych dla Archidiecezji Poznańskiej – Optime Merito Archidioecesis Posnaniensis. Uhonorowanym tym odznaczeniem serdecznie gratulujemy.
  3. Od 1 sierpnia w naszej diecezji wznowiona zostanie peregrynacja Matki Bożej w znaku Ikony Jasnogórskiej.
  4. W poniedziałek, 5 lipca o godz. 19:00 odbędzie się spotkanie Kręgu Biblijnego, które poprowadzi ks. prof. Janusz Nawrot.
  5. We wtorek wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej.
  6. W środę o g. 17.30 nowenna do MB Nieustającej Pomocy i msza św. w intencji  próśb i podziękowań.
  7. W czwartek, 8 lipca, wspomnienie św. Jana z Dukli. Od 15:00 adoracja Najświętszego Sakramentu, o 17:30 nowenna do naszych błogosławionych – Natalii i księdza Mariana.
  8. W piątek o godz. 18:00 msza święte z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie.
  9. Trwa remont dachu na kościele i budynku przylegającym do kościoła. Zawierzamy prace remontowe wstawiennictwu św. Józefa. W ubiegłym tygodniu wpłynęły ofiary w kwocie 6885 zł – co daje 138 m2 dachu. Oznacza to, że wszystkie dotychczas złożone ofiary pozwalają na pokrycie papą 602 z 1000 metrów kwadratowych dachu. Dziękujemy za wszelkie ofiary.

Zmarli nasi Parafianie: + Joanna Spiegiel, + Teodozja Zwierzyńska

Dodaj komentarz