Ogłoszenia Parafialne – 28 kwietnia 2019 r

(www.swmichal.archpoznan.pl mail: swmichal@archpoznan.pl)

 1. Bardzo, bardzo dziękuję naszej Akcji Katolickiej, naszej Młodzieży i Parafianom za Drogę Światła. „Bóg zapłać” za to duchowe ubogacenie. Prosimy o kontynuację.
 2. Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego i początek Tygodnia Miłosierdzia. Dziś po mszy świętej zbiórka na Caritas Archidiecezjalną. Z tyłu kościoła wyłożyliśmy mini gazetkę informującą o działalności Poznańskiej Caritas.
 3. W poniedziałek po wieczornej Eucharystii możliwość modlitwy wstawienniczej i spotkanie biblijne z ks. Karolem.
 4. W poniedziałek święto Katarzyny ze Sieny – Patronki Europy. We wtorek uroczystość św. Wojciecha – głównego Patrona Polski.
 5. W środę rozpoczynamy miesiąc Maj – wspominamy wtedy św. Józefa Rzemieślnika. Nabożeństwa majowe codziennie po wieczornej Eucharystii (18.30), a w sobotę i niedzielę o 17.30.
 6. W środę o g. 17.30 nowenna do MB Nieustającej Pomocy i msza św. w intencji próśb i podziękowań.
 7. W I – Czwartek miesiąca od g. 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy. O g. 17.00 adoruje Towarzystwo Przyjaciół ASD. O g. 17.30 nowenna do naszych Błogosławionych: Natalii i ks. Mariana.
 8. W czwartek o g. 19.30 Przymierze Miłosierdzia zaprasza na mszę świętą o uzdrowienie.
 9. W czwartek o g. 17.00 spotkanie Eucharystycznego Ruchu Młodych.
 10. W I piątek – 3 maja, uroczystość NMP Królowej Polski. Msze święte jak w każdą niedzielę. Tego dnia nie ma postu. Okazja do spowiedzi od 17.00 do 18.00. Majowe o 17.30.
 11. Do chorych pójdziemy w sobotę od g. 9.00: ks. Karol, ks. Łukasz i p. Piotr trasą ks. Proboszcza. Ks. Rafał wyjątkowo uda się do chorych w środę 1 maja od 9.00.
 12. W I – Sobotę miesiąca nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi: o g. 11.00 – różaniec i rozważanie. O g. 12.00 – msza święta, od g. 17.00 – 18.00 spowiedź święta w ciszy i spokoju.

Za tydzień będziemy gościć kleryka naszego Seminarium. Wygłosi Słowo Boże i będzie zbierał ofiary na potrzeby Seminarium.

 1. Za tydzień Niedziela Biblijna i początek Tygodnia Biblijnego. Od 6 maja – po wieczornej Eucharystii będziemy czytać fragmenty Pisma Świętego.
 2. Msza Święta z modlitwą za tegorocznych maturzystów w niedzielę 5 maja o 18.00.
 3. Już niebawem kolejna misja ewangelizacji Poznania ThalitaKum – prosimy o wsparcie modlitewne dla tego dzieła.
 4. Polecamy nowy numer „Michaela” oraz Przewodnik Katolicki dla Dzieci i Dorosłych.

Zmarli nasi Parafianie: + Bożena Demków – Zawodny z ul. Konopnickiej – lat 56, + Andrzej Ignaszak z ul. Wojskowej – lat 91 i + Maria Widyńska z ul. Bukowskiej – lat 91. Wieczny odpoczynek…

Dodaj komentarz