Ogłoszenia Parafialne – 21 kwietnia 2019 r.

 1. „Bóg zapłać” Parafianom i Gościom uczestniczącym w liturgii Triduum Sacrum. Szczególne podziękowanie dla Służby Ołtarza: ministrantów i lektorów z p. Pawłem i ks. Rafałem za piękne przygotowanie liturgii. Bardzo dziękuję p. Jackowi i p. Staszkowi za przygotowanie Grobu Pańskiego i ciemnicy. Bardzo dziękuję Zespołowi Caritas za wielkopostne czuwanie przy wejściu do kościoła. Boże błogosław!
 2. Nowenna przed Niedzielą Miłosierdzia Bożego codziennie przed wieczorną Eucharystią- o g. 17.40.
 3. We wtorek po wieczornej mszy św. spotkanie biblijne z ks. Karolem.
 4. W środę o g. 17.30 nowenna do MB Nieustającej Pomocy i msza św. w intencji próśb i podziękowań. O g. 19.00 spotkanie Odnowy w Duchu Świętym.
 5. W czwartek od g. 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy. O g. 17.30 nowenna do naszych Błogosławionych: Natalii i ks. Mariana.
 6. W czwartek o g. 17.00 spotkanie Eucharystycznego Ruchu Młodych.
 7. „Kontemplacja oblicza Chrystusa nie może zatrzymać się na wizerunku Ukrzyżowanego. Chrystus jest Zmartwychwstałym” – to słowa św. Jana Pawła II. Kościół w tych dniach wpatruje się w Chrystusa Zmartwychwstałego. Dlatego w czwartek po wieczornej Eucharystii odprawiona będzie w naszym kościele „Droga Światła”. Bardzo wszystkich zapraszamy do wzięcia udziału w tym nabożeństwie.
 8. W piątek o g. 18.00 msza święta i adoracja z modlitwą o uwolnienie i uzdrowienie.
 9. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od potraw mięsnych.
 10. W sobotę od g. 17.00 – 18.00 spowiedź święta w ciszy i spokoju.
 11. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego i początek Tygodnia Miłosierdzia. Tego dnia zbiórka do puszek na Caritas Archidiecezjalną.
 12. „Bóg zapłać” Wszystkim, którzy złożyli daninę diecezjalną. Dziękujemy za hojność.

Kto jeszcze tego nie uczynił. Bardzo prosimy…

 1. Zbiórka do puszek na parafialne inwestycje wyniosła 1.770 zł. „Bóg zapłać” wszystkim ofiarodawcom (konto: Bank Pekao S.A. III o. w Poznaniu 89 1240 1750 1111 0000 1905 9219).
 2. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wsparli potrzebujących – zwłaszcza ofiarą do skarbony św. Antoniego.
 3. Ks. Proboszcz udaje się w piątek (także kilka osób z naszej parafii) z pielgrzymką  do Medjugorie. Można składać intencje modlitw w zakrystii lub w biurze parafialnym.

Zmarli nasi Parafianie: + Anna Kołodziej z ul. Matejki – lat 32, + Aleksandra Adamska z ul. Kossaka – lat 92 i + Róża Marek z ul. Skrytej – lat 90. Wieczny odpoczynek…

Dodaj komentarz