Ogłoszenia Parafialne – 19 listopada 2023 r.

 1. W poniedziałek po mszy świętej wieczornej możliwość modlitwy wstawienniczej.
 2. Także w poniedziałek o g. 18.45 – Duszpasterstwo Młodzieży. Ks. Karol zaprasza.
 3. We wtorek – 20 listopada Referat Katechetyczny naszej Kurii zaprasza na g. 17.00 do kina Pałacowego (ul. Św. Marcin 80/82)  na pokaz filmu „Błogosławiona” o naszej Parafiance Natalii Tułasiewicz. Wstęp bezpłatny po uprzednim zgłoszeniu na adres mailowy: katechetyczny@archpoznan.pl.
 4. W środę o g. 17.30 nowenna do MB Nieustającej Pomocy  i o g. 18.00 msza święta w intencji próśb i podziękowań. Po mszy świętej spotkanie Odnowy w Duchu Świętym.
 5. W czwartek od g. 15.00 adoracja. O g. 17.30 nowenna do naszych Błogosławionych: Natalii i ks. Mariana.
 6. W piątek o g. 18.00 msza święta i adoracja z modlitwą o uwolnienie i uzdrowienie.
 7. Serdecznie zapraszamy dzieci do dołączenia do wspólnoty Pomocników Maryi Matki Kościoła. Spotkanie odbędzie się w sobotę – 25 XI w salce „Wieczernik” (g. 10.00 – 11.00).
 8. W sobotę od g. 17.00 do g. 18.00 spowiedź w ciszy i spokoju.
 9. W następną niedzielę uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Patronalne święto naszej Akcji Katolickiej.
 10. W najbliższą sobotę rozpoczną się i potrwają do poniedziałku włącznie rekolekcje dla Apostolatu Maryjnego w kościele Przemienienia Pańskiego przy Placu Bernardyńskim w Poznaniu. Opiekunem duchowym tej wspólnoty jest nasz ks. Prałat Jan Szczepaniak i na te rekolekcje także sympatyków ruchu serdecznie zaprasza (program jest wywieszony w gablocie ogłoszeń).
 11. Konferencja „Zranienie, krzywda i wybaczenie” w Akademii Lubrańskiego na Ostrowiu Tumskim – 24 listopada, piątek od g. 11.00 – 17.15. Organizuje: poradnia psychologiczno – duchowa Vinea i Wydział Teologiczny UAM. Tematy wykładów w gablocie ogłoszeń.
 12. Na stoliku z tyłu kościoła wyłożyliśmy informator o działalności poznańskiej Caritas. Zainteresowanych prosimy o zabranie.
 13. Dzieciom proponujemy kalendarz adwentowy „Boski Adwent”. W środku znajdują się: 24 zadania, 6 kodów QR z filmami o zwyczajach świątecznych i … 24 czekoladki. Cena 11 zł. Proszę o przyjście do zakrystii.
 14. Dziś zbiórka do puszek na spłacenie długu związanego z remontem zewnętrznej elewacji naszego kościoła. Zawierzamy nasze sprawy materialne hojności Parafian. Dziękujemy św. Józefowi za wstawiennictwo. Po Błogosławieństwie odmówimy modlitwę proszącą naszego Patrona o dalsze wsparcie. Większa część rusztowań została już rozebrana. Zapraszamy do obejrzenia wykonanych prac.

Zmarły nasze Parafianki: + Marianna Kaliniak z ul. Siemiradzkiego – lat 91, + Halina Ćwik z ul. Bukowskiej – lat 75. Wieczny odpoczynek…

Dodaj komentarz