OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 15 sierpnia 2021 r.

(www.swmichal.archpoznan.pl  mail: swmichal@archpoznan.pl)

Konto: Bank Pekao S.A. III o. w Poznaniu 89 1240 1750 1111 0000 1905 9219.

  1. We wtorek wspomnienie św. Jacka, w środę bł. Sancji Szymkowiak, w piątek św. Bernarda, a w sobotę św. Piusa X.
  2. W środę o g. 17.30 nowenna do MB Nieustającej Pomocy i msza św. w intencji próśb i podziękowań.
  3. W czwartek od 15:00 adoracja Najświętszego Sakramentu. O g. 17:30 nowenna do naszych błogosławionych – Natalii i ks. Mariana.
  4. W czwartek o g. 18.00 msza święta wotywna ku czci św. Józefa. Odprawimy ją w intencji naszych Dobrodziejów, którzy wsparli ofiarą i modlitwą remont dachu. Zapraszam na nią Parafian i Gości. Po zakończonej Eucharystii nabożeństwo do św. Józefa z podziękowaniem za wsparcie i z prośbą o wypraszanie dalszych łask, byśmy mogli odnowić cały nasz kościół. Pragniemy – każdego dziewiętnastego dnia miesiąca – czcić św. Józefa i wypraszać potrzebne łaski.
  5. W piątek po mszy świętej o g. 18.00 adoracja wynagradzająca Najświętszemu Sercu Jezusa i Niepokalanemu Sercu Maryi za nasze i całego świata grzechy.
  6. W sobotę od g. 17.00 – 18.00 adoracja w ciszy z okazją do spowiedzi świętej.
  7. W tym tygodniu wpłynęło na potrzeby materialne naszej parafii 800 zł (500 zł – wpłata na konto, 300 zł – bezpośredni przekaz ks. Proboszczowi). Mamy spłacony cały dach na kościele i wikariacie, włącznie z instalacją odgromową. Bardzo, bardzo dziękujemy za nadzwyczajną ofiarność. „Bóg zapłać”. W minionym tygodniu eksperci dokonali analizy stanu elewacji i zawilgocenia naszej świątyni. Zbieramy teraz ofiary na przygotowanie projektów, by zwrócić się do różnych instytucji zewnętrznych o dotacje na odnowę zewnętrzną kościoła. Nie wiemy jeszcze ile to będzie nas kosztować.
  8. Dziś zbiórka do puszek na Caritas Archidiecezjalną. Ks. Dyrektor Caritas prosi o ofiarność, gdyż budowany jest magazyn żywności w Wierzenicy. Szczegóły w liście i na plakacie w gablocie zewnętrznej.
  9. Bardzo dziękuję Paniom z naszej parafialnej Caritas za przygotowanie wiązanek z ziół i kwiatów. Ofiary złożone za wiązanki są przeznaczone na wsparcie ubogich z naszej parafii.
  10. Za tydzień zbiórka do puszek na parafialne inwestycje.

Zmarła nasza Parafianka: + Genowefa Tomczyk z ul. Bukowskiej – lat 91. Wieczny odpoczynek…

Dodaj komentarz