OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 18 lipca 2021 r.

(www.swmichal.archpoznan.pl  mail: swmichal@archpoznan.pl)

Konto: Bank Pekao S.A. III o. w Poznaniu 89 1240 1750 1111 0000 1905 9219.

 1. W tym tygodniu w czwartek święto św. Marii Magdaleny, w piątek wspomnienie św. Brygidy – patronki Europy, w sobotę św. Kingi.
 2. W związku z nadchodzącym wspomnieniem św. Krzysztofa, w sobotę po wieczornej mszy świętej i w niedzielę po wszystkich mszach świętych obrzęd błogosławieństwa kierowców i poświęcenie pojazdów na terenie przykościelnym. Ofiary złożone przy tej okazji będą przekazane na misje.
 3. W środę o g. 17.30 nowenna do MB Nieustającej Pomocy i msza św. w intencji próśb
  i podziękowań.
 4. W czwartek od 15:00 adoracja Najświętszego Sakramentu, o 17:30 nowenna do naszych błogosławionych – Natalii i księdza Mariana.
 5. W piątek o godz. 18:00 msza św. z modlitwą o uwolnienie i uzdrowienie.
 6. W sobotę od 17:00-18:00 adoracja NS i okazja do spowiedzi w ciszy i spokoju.
 7. Dobiega końca remont dachu na kościele i budynku przylegającym do kościoła. Dziękujemy św. Józefowi za opiekę w czasie wykonywanych prac i jego wstawiennictwu zawierzamy to wszystko, co jeszcze przed nami. W ubiegłym tygodniu na rzecz remontu wpłynęły ofiary w kwocie 1300 zł – co daje 26 m2 dachu. Oznacza to, że wszystkie dotychczas złożone ofiary pozwalają na pokrycie kosztów remontu 623 z 1000 metrów kwadratowych dachu. Dziękujemy za wszelkie ofiary. Ofiary wiąż można składać, w kopertach w czasie składki, w biurze, a także przekazując osobiście kapłanom. Można też dokonać wpłaty na parafialne konto. Gdy przelew zostanie opatrzony dopiskiem: „na cele kultu religijnego”, przekazaną kwotę będzie można odliczyć od podatku.
 8. Dziś także zbiórka do puszek na parafialne inwestycje przy wyjściu z kościoła.
 9. Wolą ks. Arcybiskupa niedziela, 25 lipca br., będzie obchodzona w naszej archidiecezji jako dzień solidarności z poszkodowanymi w powodziach i nawałnicach w Europie. Po mszach świętych będzie można złożyć ofiary na rzecz poszkodowanych. Otoczmy ich naszą modlitwą.
 10. Na balaskach wyłożona jest prasa katolicka w tym nowy numer Przewodnika Katolickiego. Zachęcamy do nabywania.
 11. Wszystkim Parafianom i Gościom, którzy w najbliższych dniach będą przeżywali urlopy życzymy dobrego i błogosławionego odpoczynku, a pracującym wytrwałości i potrzebnych sił.

Dodaj komentarz