Ogłoszenia Parafialne – 11 czerwca 2023 r.

(www.swmichal.archpoznan.pl  mail: swmichal@archpoznan.pl)

Konto: Bank Pekao S.A. III o. w Poznaniu 89 1240 1750 1111 0000 1905 9219.  

 1. Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym i obecnym w Boże Ciało na naszej popołudniowej procesji ulicami parafii. Dziękuję zwłaszcza wspólnotom, które przygotowały ołtarze: młodzieży z grupą medugorską, wspólnocie różańcowej, franciszkanom świeckim i Akcji Katolickiej. Dziękuję rodzinom, które udekorowały okna. Niech Jezus – Miłość Eucharystyczna Wszystkim błogosławi!
 2. Codziennie – aż do czwartku – po wieczornej mszy świętej procesja eucharystyczna. W czwartek na zakończenie oktawy procesja do czterech ołtarzy. Bardzo proszę o przygotowanie: ołtarz I – Akcja Katolicka, II – Caritas, III –  Odnowa w Duchu Świętym i IV – młodzież z Grupą Medugorską. Po procesji w czwartek zapraszamy wszystkich zaangażowanych w Boże Ciało i przez cały tydzień oktawy do naszej auli na ciastko i nie tylko. W czwartek na zakończenie oktawy poświęcenie ziół i kwiatów.
 3. Nabożeństwa czerwcowe codziennie po wieczornej Eucharystii.
 4. W poniedziałek po wieczornej Eucharystii możliwość modlitwy wstawienniczej.
 5. W poniedziałek o g. 19.00 spotkanie Duszpasterstwa Młodzieży.
 6. We wtorek 13 czerwca – Dzień Fatimski. O g. 19.30 – różaniec fatimski. O g. 20.00 msza święta z procesją eucharystyczną i figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół kościoła.
 7. W środę o g. 17.30 nowenna do MB Nieustającej Pomocy. O g. 18.00 msza święta w intencji próśb i podziękowań. Po wieczornej Eucharystii spotkanie Odnowy w Duchu Świętym.
 8. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jednocześnie jest to Światowy Dzień Modlitw o Uświecenie Kapłanów. Tego dnia nie obowiązuje post.
 9. W piątek jesteśmy zaproszeni do kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa i św. Floriana. O g. 19.00 – Eucharystia, a po niej procesja miasta Poznania ku czci Najświętszego Serca Jezusowego z kościoła jeżyckiego na Plac Adama Mickiewicza. Bardzo prosimy o udział nasze poczty sztandarowe.
 10. W sobotę od g. 17.00 – 18.00 okazja do spowiedzi w ciszy i spokoju.
 11. W następną niedzielę – Marsz dla Życia. Początek o g. 15.00 u o. Dominikanów. Przemarsz ulicami Poznania. A na zakończenie przy Katedrze – Piknik Rodzinny. Wszyscy jesteśmy zaproszeni.
 12. Dziś zbiórka do puszek na KUL, WT UAM i szkoły katolickie .
 13. Za tydzień zbiórka do puszek na inwestycje parafialne.

Zmarła nasza Parafianka: Danuta Zasada – Nawrocik z ul. Ułańskiej – lat 68. Wieczny odpoczynek…

Dodaj komentarz