Niedziela, 5 stycznia 2020 r.
7.30 | Za Parafian |
9.00 | Intencja Żywego Różańca za śp. Danutę DEPO z III Róży |
10.30 | Z podziękowaniem za łaskę wspólnego małżeńskiego życia, z prośbą o dalsze łaski i błogosławieństwo Boże |
12.00 | Za śp. Urszulę JURGA w 5 rocz. śmierci |
15.00 | Chrzty |
18.00 | Za śp. Ryszarda KOWALCZYKA i zm. rodziców z obu stron – int. od siostry Halinki z Anią |
Poniedziałek, 6 stycznia 2020 r. Trzech Króli
7.30 | Za śp. Zbyszko STRZYŻ |
9.00 | Za śp. Barbarę OLECH w 12 rocz. śm. |
10.30 | Za śp. Tadeusza HARASIMOWICZA |
12.00 | W dniu urodzin Marii NOWACKIEJ |
15.00 | Za śp. Tomasza i Jana SAWICKICH oraz śp. Henryka ZYS |
18.00 | Za śp. Bogdana DUCZMAL w 40 rocz. śm. |
Wtorek, 7 stycznia 2020r.
7.30 | 1) Za śp. Andrzeja, Wojciecha KONIAREK 2) W int. ks. Karola przez wstawiennictwo Matki Bożej z prośbą o dary Ducha św. wytrwałość w kapłaństwie i błogosławieństwo Boże – int. od Dyrekcji, Personelu i Mieszkańców Domu Pomocy Społecznej |
10.30 | Za śp. Władysława RÓŻAK – pogrzebowa |
18.00 | Za śp. Krystynę DĄBROWSKĄ int. od sąsiadów z ul. Małeckiego i Gąsiorowskich |
Środa, 8 stycznia 2020
7.30 | 1) Do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Ducha św. o łaski i błogosławieństwo dla Marcina 2) Za wstawiennictwem Matki Bożej Kozielskiej o dary Ducha św. dla O. Aleksandra i O. Tymona 3) Za śp. Wiesławę BERNACKĄ |
18.00 | W intencji próśb i podziękowań |
Czwartek, 9 stycznia 2020 r.
7.30 | 1) Do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Ducha św. o łaski i błogosławieństwo dla Marcina 2) Za wstawiennictwem Matki Bożej Kozielskiej o dary Ducha św. dla O. Aleksandra i O. Tymona 3) |
18.00 | O liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne |
Piątek, 10 stycznia 2020 r.
7.30 | 1) Do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Ducha św. o łaski i błogosławieństwo dla Marcina 2) Za śp. Nikodema w 50 rocz. śmierci i Pelagię KONIECZNYCH 3) W int. ks. Karola przez wstawiennictwo Matki Bożej z prośbą o dary Ducha św. wytrwałość w kapłaństwie i błogosławieństwo Boże – int. od Dyrekcji, Personelu i Mieszkańców Domu Pomocy Społecznej |
18.00 | O uwolnienie i uzdrowienie |
Sobota, 11 stycznia 2020 r.
7.30 | 1) Za śp. Jolantę ZIELIŃSKĄ int. od przyjaciół 2) Za śp. Krystynę BOROWIAK int. od koleżanek z pracy 3) Za śp. Jerzego OLSZEWSKIEGO z racji pogrzebu |
18.00 | Za śp. Leona BUKSA w 40 rocz. śm., Helenę BUKSA w 5 rocz. śm. int. od córek |
Niedziela, 12 stycznia 2020 r.
7.30 | Za Parafian |
9.00 | Za wszystkich członków rodu Andrzeja, którzy zajmowali się czarną lub białą magią |
10.30 | Za śp. Franciszkę , Mariana TOKARSKICH i zm. z rodziny TOKARSKICH i BANASZAKÓW |
12.00 | O Boże błogosławieństwo i dobre decyzje życiowe dla dzieci |
15.00 | W int. Królowej Pokoju |
16.00 | W int. absolwentów I L.O. |
18.00 | Za śp. Andrzeja JEZIERSKIEGO int. od córki Hanny z synem |