Niedziela, 17 listopada 2019 r.
7.30 | Za Parafian |
9.00 | Za śp. Stanisława SZCZESNEGO , Irenę, Zygmunta FIAŁKOWSKICH |
10.30 | 1) Za. śp. Andrzeja ROSADĘ w 2 rocz. śm. 2) Za śp. Urszulę WOJTYNIAK w 4 rocz. śm. int. od męża z rodziną |
12.00 | Z podziękowaniem za 60 lat życia EWY, z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę Matki Bożej |
15.00 | Chrzty |
18.00 | Za śp. Władysława ZMUDĘ, zm. z rodzin: LESIEWICZÓW, ZMUDÓW i KAMIŃSKICH |
Poniedziałek, 18 listopada 2019 r.
7.30 | O potrzebne łaski dla Łukasza i Magdaleny |
18.00 | 1) W intencji Ojczyzny int. od Pro Patria 2) Za śp. Ludwika i Feliksa int. od syna z rodziną, śp. Rozalię, Dominika int. od córki z rodziną 3) Za śp. Jadwigę SZYNKOWSKĄ, zm. z rodzin SZYNKOWSKICH i SIENKIEWICZÓW |
Wtorek, 19 listopada 2019 r.
7.30 | 1) Za kapłanów z parafii św. Michała Archanioła 2) Za zm. śp. Macieja, Halinę, Zbigniewa, Janinę, Mariana, Eugenię, Jana, Henryka, Zofię, Bożenę i o potrzebne łaski dla Lidii |
9.00 | Za śp. Janinę ROSZAK – pogrzebowa |
18.00 | 1) Za śp. Elżbietę HARASIMIWICZ z racji imienin 2) Za śp. Mariana JEZIERSKIEGO int. od rodz. Klupów |
Środa, 20 listopada 2019 r.
7.30 | Za śp. Anielę NOWAKOWSKĄ o łaskę życia wiecznego |
18.00 | 1) W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej 2) Za śp. Czesławę JÓZEFEK int od brata z żoną 3) Za śp. Krystynę DĄBROWSKĄ int. od bratowej z rodziną |
Czwartek, 21 listopada 2019 r.
7.30 | Za śp. Jarosława OLECH 7 rocz. śmierci |
18.00 | 1) Za zmarłych członków Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej 2) Za śp. Aleksandrę TURKIEWICZ w 1 rocz. śm., Danutę KOSICKĄ w 1 rocz. śm. i zmarłych z rodziny 3) Za śp. Michała SMOLIŃSKIEGO int. od Roberta |
Piątek, 22 listopada 2019 r.
7.30 | W intencji Katarzyny WŁAD z okazji imienin z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej |
9.30 | Za śp. Krystynę NACIUK- PIECHURA – pogrzebowa |
18.00 | 1) O uwolnienie i uzdrowienie 2) Za dusze w czyśćcu cierpiące Bogu wiadome 3) Za śp. Stanisława KONIECZNEGO w 11 rocz. śmierci i zm. z rodzin SUPERCZYŃSKICH i KONIECZNYCH |
Sobota, 23 listopada 2019 r.
7.30 | 1) Z podziękowaniem za otrzymane łaski, dalszą opiekę Bożą i dary Ducha św. dla ZUZANNY 2) Za Ojczyznę o jej rozwój według przykazań Bożych |
18.00 | 1) Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy i św. Józefa dla mamy JANINY int. od dzieci 2) Za śp. Annę, Kazimierza Żnińskich, Kazimierza SZREJBROWSKIEGO, Stanisława PRAUZIŃSKIEGO i zm. z rodzin 3) W int. zmarłych i pomordowanych Członków Korporacji Hermezia oraz błogosławieństwo Boże dla żyjących |
Niedziela, 24 listopada 2019 r.
7.30 | Za Parafian |
9.00 | Za śp. Jana SOBCZYKA o łaskę wiecznego zbawienia |
10.30 | Za. śp. Jerzego PIEPRZA int. od Bożeny Banaszak z rodziną |
12.00 | W int. Marianny w 89 rocznicę urodzin |
15.00 | Za śp. Wandę, Martę, Mariana MATYJA, Mariannę, Czesława WEGENKE i zm. z rodziny |
18.00 | Za śp. Czesławę, Stanisławę, Kazimierza, Piotra MARCINIAKÓW, Jana, Stefanię, Jerzego BARCZAK |