Niedziela, 1 listopada 2020 r.
7.30 | Za Parafian |
9.00 | 1) Za zmarłych z rodzin SOBCZYKÓW i CZYŻEWSKICH 2) Za zmarłych członków Żywego Różańca o dar nieba |
10.30 | Za zmarłych z rodzin RYCHLEWSKICH i LUDWINOWSKICH |
12.00 | Za śp. Czesława, Mariannę i Wandę KOZŁOWSKICH |
18.00 | Za śp. Stanisława DĄBROWSKIEGO i Monikę WYRZYKOWSKĄ |
Poniedziałek, 2 listopada 2020 r.
7.30 | Za zm. z rodzin CHEMPIŃSKICH, GRODZKICH, NOWAKÓW i TELĄŻKÓW |
9.00 | Za zmarłych Parafian |
18.00 | Za zmarłych z rodzin SKRZYPCZAKÓW i REIZNERÓW |
Wtorek, 3 listopada 2020 r.
7.30 | Za śp. Żelisława ŻELISŁAWSKIEGO w 2 rocz. śmierci int. od córki |
18.00 | 1) Za śp. Mariannę, Jana, Wojciecha, zmarłych z rodziny GOROŃSKICH, ++ Anielę, Mieczysława, Ryszarda, Jerzego i zmarłych z rodziny JACEK 2) W podziękowaniu za dar życia Ignacego i Gabrieli oraz o wszelkie potrzebne łaski i Boże Błogosławieństwo dla nich |
Środa, 4 listopada 2020 r.
7.30 | Za śp. Annę w 56 rocz. śm. ++ Stanisława, Helenę, Stanisława, Józefa, Marię, Wojciecha, Małgorzatę, Roberta, Stanisławę i zmarłych z rodziny |
18.00 | 1) W int. próśb i podziękowań 2) W intencji Ojczyzny, Ojca Świętego, Episkopatu Polski, Kapłanów naszej Parafii, Radia Maryja, TV Trwam i liczne powoł. kapł. zak. i misyjne – od Koła Przyjaciół Radia Maryja 3) Za śp. Macieja TYRCHANA w 3 rocz. śmierci |
Czwartek, 5 listopada 2020 r.
7.30 | Za śp. Andrzeja, Wandę, ks. Mariana i Stanisława SEDLACZKÓW |
18.00 | 1) Za śp. Kazimierza BANASZAKA i zmarłych z rodziny 2) Za śp. Jerzego KERGERA w 2 rocz. śmierci |
Piątek, 6 listopada 2020 r.
7.30 | Za śp. Stanisława w 30 rocz. śmierci i Monikę WŁAD |
18.00 | 1) Za śp. Małgorzatę, Lusię, Jankę, Genia, Helenkę i zm. z rodzin 2) Za śp. Tadeusza HARASIMOWICZA w rocz. urodzin i zm. z rodziny |
Sobota, 7 listopada 2020 r.
7.30 | Za śp. Felicję, Alinę POLAŃSKICH, Irenę, Michała PIETRZAKÓW i zm. z rodzin |
12.00 | O Niepokalanym Sercu Maryi |
18.00 | 1) Za śp. Katarzynę, Antoniego TEISNERÓW, Wandę i Jana MARCZEWSKICH 2) Za śp. Bożenę DEMKÓW – ZAWODNY int. od matki, brata, wnuków i wnucząt |
Niedziela, 8 listopada 2020 r.
7.30 | Za Parafian |
9.00 | 1) Za śp. Antoniego w 21 rocz. śmierci, + Genowefę Nowak, +Grażynę TRUBALSKĄ w 17 rocz. śm. i zm. z rodziny 2) Za Ułanów z 15- go Pułku Ułanów Poznańskich |
10.30 | Za śp. Annę, Mariana TOKARSKICH i zm. z rodziny |
12.00 | Za śp. Zdzisława KIERETĘ w 11 rocz. śm o spokój duszy |
18.00 | Za śp. Stanisławę, Kazimierza GŁOWACKICH, + Władysławę i Józefa ROSOŁÓW int. od dzieci |